Marketing Group ofron mundesi punesimi ne pozicionin Agjent Apertura 59 views

Kompania Marketing Group, nje kompani e sukseshme ne fushen e telemarketingut eshte duke rekrutuar punonjes ne pozicionin Apertura.
Behuni pjese e intervistave qe zhvillohen prane zyrave tona per te qene dhe ju pjese e nje stafi pune profesional, dinamik e ambicioz.

Aplikantet kerkohet te plotesojne keto kritere:

Te njohin mire kompjuterin.
Te zoterojne gjuhen italiane ne nivel te larte dhe te duan punen ne grup.
Te kene disponibilitet te plote, korrektesi ne pune si edhe te jene te gatshem te bashkepunojne per objektivat ne grup dhe ato personale.

Ofrojme per ju :

Trajnime te pagura
Pagesa konkurrente ne treg
Bonuse te larta
Leads Web
Mjedis komod dhe rinor
Rritje profesionale dhe stimuj motivues mbi performancen individuale
Orare pune 9:00-18:00
Fundjava e lire

Aplikoni duke na kontaktuar ose derguar cv-ne tuaj ne adresat e meposhtme :

Cel: 0686078001
E-mail: marketinggroup.al@hotmail.com
Adresa : Rruga Tafaj, Ndertesa 34, tek Selvia mbrapa Aza Elektronics

Ju mirepresim!

More Information

Apply for this job Apply via Facebook
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 8 Jobs
  • Rruga/Zona Rruga Tafaj, Ndertesa 34, tek Selvia, mbrapa Aza Electronics
  • Tel/Mob 0686078001
  • Profili Call Center