Marketing Group ofron mundesi punesimi ne pozicionin Agjent Apertura ne gjuhen Italiane 46 views

Job Expired

Kompania Marketing Group, nje kompani e sukseshme ne fushen e telemarketingut eshte duke rekrutuar punonjes ne pozicionin Agjent Apertura .
Behuni pjese e intervistave qe zhvillohen prane zyrave tona per te qene dhe ju pjese e nje stafi pune profesional, dinamik e ambicioz.
Bashkojuni ekipit tone pasi ne dime te investojme per punonjesit tane!

Ofrojme per ju :

Trajnime te pagura
Pagesa konkurrente ne treg
Bonuse te larta
Leads Web
Mjedis komod dhe rinor
Rritje profesionale dhe stimuj motivues mbi performancen individuale
Orare pune 9:00-18:00
Fundjava e lire

Aplikoni duke na kontaktuar ose derguar cv-ne tuaj ne adresat e meposhtme :

Cel: 0686078001
E-mail: marketinggroup.al@hotmail.com
Adresa : Rruga Tafaj, Ndertesa 34, tek Selvia mbrapa Aza Elektronics

Ju mirepresim!

More Information

  • This job has expired!
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 8 Jobs
  • Rruga/Zona Rruga Tafaj, Ndertesa 34, tek Selvia, mbrapa Aza Electronics
  • Tel/Mob 0686078001
  • Profili Call Center