Market ne tirane ofron vende pune punetore bulmeti dhe sistemues per turnin e dyte pagesa 35000 lek me mundesi rritje ne muajt ne vazhdim 29 views

MARKET NE TIRANE

Kerkon te punesoje:

•PUNETORE BULMETI DHE SISTEMUES

•PAGA 35000 LEK NETO ( ME MUNDESI RRITJE NE MUAJT NE VAZHDIM)
•DY DITE NE MUAJ PUSHIM
•ORARI 13:00-21:00

•PREFEROHEN VAJZA•

Adresa: RRUGA NAIM FRASHERI MBRAPA BLLOKUT TE AMBASADAVE

KONTAKTONI: +355 69 279 3859

More Information

Apply for this job Apply via Facebook
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 128 Jobs
  • Location Tiranë
  • Rruga/Zona Rr. Dritan Hoxha
  • Tel/Mob +355 69 275 1730
  • Profili Konsulence, Punesim