Market ne tirane kerkon te punesoje Sistemuese dhe Punetore Bulmeti turni pare orari 08:00-16:00 pagesa 40.000 leke me mundesi rritje ne muajt ne vazhdim 44 views

MARKET NE TIRANE

Kerkon te punesoje:

•PUNETORE BULMETI DHE SISTEMUESE

•PAGA 40.000 LEK NETO ( ME MUNDESI RRITJE NE MUAJT NE VAZHDIM)
•DY DITE NE MUAJ PUSHIM
•ORARI 08:00-16:00

•PREFEROHEN VAJZA•

Adresa: RRUGA NAIM FRASHERI MBRAPA BLLOKUT TE AMBASADAVE

KONTAKTONI: +355 69 279 3859

 

More Information

Apply for this job Apply via Facebook
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 152 Jobs
  • Location Tiranë
  • Rruga/Zona Rr. Dritan Hoxha
  • Profili Konsulence, Punesim