Market ne Tirane kerkon te punesoje Punetore bulmeti dhe Sistemuese 50 views1 application

MARKET NE TIRANE

Kerkon te punesoje:

•PUNETORE BULMETI •SISTEMUESE

•TURNI I PARE
•ORARI 08:00-16:00
•PAGESA E KENAQSHME
•KUSHTE SHUME TE MIRA PUNE

Adresa: RRUGA NAIM FRASHERI MBRAPA BLLOKUT TE AMBASADAVE

KONTAKTONI: +355 69 279 3859

 

Only candidates can apply for this job.
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 207 Jobs
  • Location Tiranë
  • Rruga/Zona Rruga Dritan Hoxha Tirane
  • Profili Konsulence, Punesim