Manna Mediterranean Food kerkon te punesoje ndihmes kuzhiniere 43 views

Job Expired

Fast food Manna Mediterranean Food, kerkon te zgjeroje stafin e saj me:
Ndihmes kuzhiniere

Kerkesat:

 • të jenë dinamikë
 • Të jetë e gatshme të punojë me kohë të plotë
 • të kenë aftesi për të punuar në grup
 • te perpikte dhe ne orar
 • te sjellshem me klientet dhe stafin
 • te kete eksperience te meparshme pune

Ofrohen:

 • Kontrata te rregullta pune
 • Kushte te mira pune
 • Mundesi rritje profesjonale
 • Page e kenaqshme

Ju lutem te interesuarit te aplikojne ne kete adrese e-maili burgerstar.al@gmail.com ose nepermjet nr. te telefonit 0692537611
Adresa: 
Rruga barrikadave ngjitur me Dua caffe.

More Information

 • This job has expired!
Share this job
Company Information
 • Total Jobs 0 Jobs
 • Location Albania, Tiranë
 • Profili Gastronomi