Manna Mediterranean Food kerkon te punesoje: Kasiere, Picier, Specialist sufllaqesh, Motorist, Punetore fast food, Sanitare, Punetor part time pastrim pajisje 162 views2 applications

Fast food Manna Mediterranean Food, kerkon te zgjeroje stafin e saj me pozicionet e meposhtme:

 • Kasiere
 • Picier
 • Specialist sufllaqesh
 • Motorist
 • Punetore fast food
 • Sanitare
 • Punetor part time pastrim pajisje

Kerkesat:

 • të jenë dinamikë
 • Të jenë te gatshme të punojë me kohë të plotë
 • të kenë aftesi për të punuar në grup
 • te perpikte dhe ne orar
 • te sjellshem me klientet dhe stafin

Ofrohen:

 • Kontrata te rregullta pune
 • Kushte te mira pune
 • Page e kenaqshme

Ju lutem te interesuarit te aplikojne ne kete adrese e-maili burgerstar.al@gmail.com ose nepermjet nr. te telefonit 0692537611
Adresa: 
Rruga barrikadave ngjitur me Dua caffe.

More Information

Apply for this job Apply via Facebook
Share this job
Company Information
 • Total Jobs 1 Jobs
 • Location Albania, Tiranë
 • Profili Gastronomi