Manna Mediterranean Food kerkon te punesoje kamarier/e 25 views

Fast food Manna Mediterranean Food, kerkon te zgjeroje stafin e saj me:
Kamarier/e

Kerkesat:

  • Të jetë e gatshme të punojë me kohë të plotë
  • te perpikte dhe ne orar
  • te sjellshem me klientet dhe stafin

Ofrohen:

  • Kontrata te rregullta pune
  • Kushte te mira pune
  • Page e kenaqshme

Ju lutem te interesuarit te aplikojne ne kete adrese e-maili burgerstar.al@gmail.com ose nepermjet nr. te telefonit 0692537611
Adresa: 
Rruga barrikadave ngjitur me Dua caffe.

More Information

Apply for this job
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 6 Jobs
  • Location Albania, Tiranë
  • Profili Gastronomi