MAGAZINIER 71 views

Ofrohet vend pune si “Magazinier” ne nje kompani mobiljesh.

Preferohet kandidati i cili ka punuar ne kete sektor dhe njeh produktet e drurit.

Per me shume informacion mund te na kontaktoni ne numrin e meposhtem vetem ne whatsapp:

+355696180299

Please login with Candidate account to view more fields.
Apply for this job Apply via Facebook
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 10 Jobs
  • Location Tiranë
  • Profili Punesim