Lua sunflower kerkon SHITESE ME EXPERIENCE 51 views

Lua sunflower kerkon te punesoje shitese ne fushen e luleve.

Kerkohet:

  • Te jene te komunikueshme dhe te sjellshme
  • Te perpikta ne oraret dhe ne punen e caktuar

Ofrohet:

  • Pune me turne – 7 ore secili turn.

Faleminderit te interesuarat jane te lutur te kontaktojne ne 0693071773.
Instagram: Luasunflower
Facebook: LUA Sunflower

More Information

Apply for this job Apply via Facebook
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 1 Jobs
  • Rruga/Zona Rruga e durresit, Prane Koloseut Tirane, Albania
  • Profili Artizanat