Loi lounge kerkon Picajol,Kamarier/e,Banakier/e,Kuzhinier/e dhe Menaxher tek Liqeni thate dhe Vaqarr 114 views

Loi lounge
Kerkon te punesoje:

Picajol
Kamarier/e
Banakier/e
Kuzhinier/e
Menaxher me eksperience

Adresa: Tirane-> Liqeni thate / Vaqarr
Kontaktoni: 0697501090

 

More Information

Apply for this job Apply via Facebook
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 149 Jobs
  • Location Tiranë
  • Rruga/Zona Rr. Dritan Hoxha
  • Profili Konsulence, Punesim