Le spot now hiring Promoters! 234 views

Job Expired

LE SPOT NOW HIRING PROMOTERS!

Agjencia me e madhe e marketingut Le Spot, me mbi 15 vite eksperience ne treg,
eshte ne kerkim te te rinjve proaktive, bashkepunues dhe energjike!

Ne jemi në kërkim të individëve të përkushtuar për t’iu bashkuar ekipit tonë të marketingut.
Kërkohen vajza/djem në pozicionin e agjentëve te terrenit.
Eja dhe bëhu pjesë e projekteve promocionale të Le Spot Productions!

Të interesuarit duhet të plotësojnë kriteret si më poshtë:

  • Të kenë aftësi shumë të mira komunikimi, promovimi dhe shitjeje.
  • Të jenë të disponueshëm të punojnë me fushata promocionale në Tiranë dhe rrethe.
  • Të jenë energjikë dhe të paraqitshëm.
  • Të jenë të disponueshëm me kohë te plotë dhe fleksibilitet me oraret.

Na kontakto në WhatsApp: +355683634123; +355693643669
ose direkt telefon +355683634123; +355693643669

ose na vizitoni pranë Le Spot Group në adresën:
Rr. Rezervat e Shtetit, Lundër 1, nga e Hëna në të Premte, ora 10.00-17.00

  • This job has expired!
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 1 Jobs
  • Location Tiranë
  • Rruga/Zona RR "REZERVAT E SHTETIT", LUNDËR 1
  • Profili Marketing