Le bon Tirana kerkon te punesoje Sanitare/Lavapjate Barist (Turni 1) Ndihmes ne pastiçeri Furrxhi (orari 4:00-12:00) dhe Vajza ne shërbim (Turni 1) 96 views1 application

Le bon Tirana

Kerkon te punesoje:

•Sanitare/Lavapjate
•Barist
•Ndihmes per pasticeri
•Furrxhi (orari 04:00-12:00)
•Vajza ne sherbim (turni 1)

ADRESA: TIRANE

KONTAKTONI: 0672000662
📧: lebontirana@gmail.com

 

More Information

Only candidates can apply for this job.
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 184 Jobs
  • Location Tiranë
  • Rruga/Zona Rr. Dritan Hoxha
  • Profili Konsulence, Punesim