Le bon Tirana kerkon te punesoje Furnitor,Vajza ne sherbim dhe Sanitare 172 views

Job Expired

Le Bon Tirana

Kerkon te punesoje:

•Furnitor
•Vajza ne sherbim
•Sanitare

ADRESA: TIRANE

KONTAKTONI: 0672000662
Email: lebontirana@gmail.com

 

More Information

  • This job has expired!
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 149 Jobs
  • Location Tiranë
  • Rruga/Zona Rr. Dritan Hoxha
  • Profili Konsulence, Punesim