Le bon Tirana kerkon •Dekorues tortash me marizapan (paste sheqeri) •Ndihmes Pasticier •Vajza ne sherbim •Barist dhe •Sanitare 32 views

Le bon Tirana

Kerkon te punesoje:

•Dekorues tortash me marizapan (paste sheqeri)
•Ndihmes Pasticier
•Vajza ne sherbim
•Barist
•Sanitare

ADRESA: TIRANE

KONTAKTONI: 0672000662
Email: lebontirana@gmail.com

More Information

Apply for this job Apply via Facebook
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 149 Jobs
  • Location Tiranë
  • Rruga/Zona Rr. Dritan Hoxha
  • Profili Konsulence, Punesim