Kuzhinier/e per sezonin veror ne – Dhermi 73 views

Job Expired

Hotel Ionian ne zemer te Dhermiut, operon prej disa vitesh ne fushen e hotelerise.
Kerkon te zgjeroje staf per sezonin e ri veror!
Kuzhinier/e

Kerkesat:

 • Te jene te perpikte dhe te pergjegjshem
 • Komunikues dhe te sjellshem me stafin
 • Te kene eksperience

Ofrohen:

 • Kushte te mira pune, ambjente bashkekohore dhe moderne
 • Page shume e kenqshme
 • Akomodimi, fjetja dhe ushqimi perfshihen nga hoteli.

Na kontaktoni ne: +355 69 876 9088 ose ne adresen e e-mailit: ionian.dhermihotel@gmail.com

More Information

 • This job has expired!
Share this job
Company Information
 • Total Jobs 0 Jobs
 • Location Albania, Tiranë
 • Rruga/Zona Dhermi, Vlore
 • Profili Hoteleri