Kuba kafe kerkon Punetor magazine orari 07:00-14:00 45 views

Kuba Kafe
Kerkon te punesoje

•PUNETOR MAGAZINE

Kerkesat dhe kualifikimet
Te kene aftesi komunikimi
Te jene te shkathet
Te jene te gatshem per te punuar

Detyrat
Te sistemoj mallin e magazines
Te kryej furnizimet e shperndaresve
Orari i punes nga ora 07:00-14:00
E diela pushim
Paga e kenaqshme

Adresa:📍Tirane Rruga Hoxha Tahsim

Te interesuarit te dergojne CV me foto ne email:
kafe.kuba@gmail.com
Kontaktoni: 0686019700

More Information

Only candidates can apply for this job.
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 216 Jobs
  • Location Tiranë
  • Rruga/Zona Rruga Dritan Hoxha Tirane
  • Profili Konsulence, Punesim