KSH Marketing kerkon Kasier/e (Vendbanim ne Kamez) 92 views

Job Expired

KSH MARKETING shpk me vendndodhje Rr. Ali Demi, Liqeni i Paskuqanit, Tirane
operon ne shitje me shumice dhe pakice te artikujve ushqimore, detergjente dhe kozmetike.

Kerkon te punesoje kasier/e ne arke per t’u sherbyer klienteve per blerjet e tyre.
Kushtet e punes jane shume te mira dhe paga konkuruese.
Mosha e preferuar 23-40 vjec.

Eksperienca nuk eshte kriter paresor.

Kane avantazh kandidatet me vendbanim ne Babrru, Paskuqan, Bathore dhe Kamez.
Te interesuarit te telefonojne ne nr. 069 20 33 606 ose email: kshmarketing7@gmail.com

More Information

  • This job has expired!
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 0 Jobs
  • Location Albania, Tiranë
  • Profili Tregti