Ksamil, ofroj vend pune sanitare/e 68 views

Job Expired

Ciao Bar Restorant, kerkon te punesoje sanitare.

Kriteret:

  • Te jene te komunikueshme, dhe te perpikte ne orarin e punes.

Ofrohen:

  • Kushte te mira pune
  • Page konkurruese
  • Ambient rinor dhe staf mikprites

Per informacione te metejshme na kontaktoni ne numrin e meposhtem:
+355 69 529 7078

More Information

  • This job has expired!
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 0 Jobs
  • Location Ksamil
  • Rruga/Zona Ksamil, Sarande
  • Tel/Mob +355 69 529 7078
  • Profili Restorante