Ksamil, ofroj vend pune ndihmes kuzhinier/e dhe kuzhinier 92 views

Job Expired

Ciao Bar Restorant, kerkon te punesoje Kuzhinier dhe Ndihmes Kuzhinier/e.

Kriteret:

 • Te jene te komunikueshem, dhe te perpikte ne orarin e punes.
 • Preferohen me eksperience pune te meparshme.

Ofrohen:

 • Kushte te mira pune
 • Page konkurruese
 • Ambient rinor dhe staf mikprites

Per informacione te metejshme na kontaktoni ne numrin e meposhtem:
+355 69 529 7078

More Information

 • This job has expired!
Share this job
Company Information
 • Total Jobs 0 Jobs
 • Location Ksamil
 • Rruga/Zona Ksamil, Sarande
 • Tel/Mob +355 69 529 7078
 • Profili Restorante