Ksamil, ofroj vend pune Kamarier/e Restoranti dhe Banakier/e 94 views

Ciao Bar Restorant, kerkon Kamarier/e Restoranti dhe Banakier/e.

Kriteret:

 • Te flase anglisht
 • Te jene te komunikueshem, dhe korrekte ne orarin e punes
 • Me eksperience te meparshme pune.

Ofrohen:

 • Kushte te mira pune
 • Page konkurruese
 • Ambient rinor dhe staf mikprites

Per informacione te metejshme na kontaktoni ne numrin e meposhte:
+355 69 529 7078

More Information

Apply for this job Apply via Facebook
Share this job
Company Information
 • Total Jobs 3 Jobs
 • Location Ksamil
 • Rruga/Zona Ksamil, Sarande
 • Tel/Mob +355 69 529 7078
 • Profili Restorante