Kroaci Kamariere (F) PER SEZONIN 2021 56 views

Akademia Progress fillon Regjistrimet per Sezonin 2021 ne Kroaci ne fushen e Hoteleri-Turizmit

📌Kamariere (F) Njohese e gjuhes Angleze dhe Italiane (800-1200Eur/Muaj) Varet nga eksperienca

🗓Periudha 15 Mars 2021- 15 Shtator 2021

OFROHEN:

🛌Akomodimi eshte i perfshire

🍽Vaktet e perfshira

✅NXITONI TE REGJISTROHENI PER INTERVISTE ME PUNEDHENESIN.

✅VENDET JANE TE LIMITUARA

📞Kontaktoni ne 0676317943 ose dergoni CV-ne tuaj me SUBJECT Punesim ne Kroaci dhe vendin per te cilin aplikoni ne info@progress.al

More Information

Please login with Candidate account to view more fields.
Apply for this job Apply via Facebook
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 23 Jobs
  • Location Albania, Durrës
  • Rruga/Zona Rruga Iljaz Reka, mbrapa stacionit te trenit.
  • Tel/Mob +355676317943
  • Profili Konsulence, Kurse Profesionale, Marketing, Punesim, Sherbime juridike