Kopshti “Canadian Kindergarten” kerkon te punesoje infermiere me eksperience pune me femije 150 views2 applications

Kerkohet Infermiere

Kopshti “Canadian Kindergarten” kerkon te punesoje infermiere me eksperience pune me femije.
Vendodhja e kopshtit eshte ne Rezidencen e kompanise ne Sauk, mbrapa Pallatit te Presidentit.
Kopshti ka ambiente bashkekohore te cilesise me te larte. Kushtet e punes jane optimale.

Kerkesat qe duhet te plotesojne kandidatet:
1. Te zoteroje diplome te arsimit te larte per Infermieri.
2. Kualifikime shtese perbejne avantazh.
3. Eksperience pune.
4. Te njohe gjuhen Angleze.
5. Njohja e nje gjuhe te dyte te BE perben avantazh.

Kerkesa te pergjithshme:
1. Te jete serioze dhe e perkushtuar ne pune.
2. Te jete e qete, e duruar dhe e dashur me femijet.
3. Te jete e afte te punoje ne grup.

Kushtet qe ne ofrojme:
1. Ambiente bashkekohore.
2. Kushte pune optimale.
3. Korrektesi dhe seriozitet.

Te interesuarit mund te dergojne cv ne adresen e emaili gerta.hasanaj@gmail.com ose te kontaktojne ne numrin e telefonit+355 675050900.

More Information

Apply for this job Apply via Facebook
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 1 Jobs
  • Location Albania, Tiranë
  • Rruga/Zona Rrethrrotullimi i Sanatoriumit, Sauk, Tirane
  • Profili Kopesht