KOOK Cloud Kitchen ofron vend pune si motorrist 65 views

Nje nga kompanite me te perparuara ne Tirane ofron vend pune si motorrist. Motorrat jepen nga kompania. Ofrohen kushte shume te mira pune, 1-2 vakte ne dite te perfshira si edhe kafet e stafit jane falas.

Kane prioritet kandidatet qe kane eksperience pune ne kete fushe dhe ata qe flasin te pakten nje gjuhe te huaj. Ndodhemi ne rrugen Selim Brahja ne Sauk te vjeter.
Te interesuarit mund te kontaktojne nepermjet whatsapp, telefon, sms, ose email ne numrat e specifikuar me poshte.

More Information

Apply for this job Apply via Facebook
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 1 Jobs
  • Location Albania, Tiranë
  • Rruga/Zona Rruga Selim Brahja
  • Tel/Mob +355697002887
  • Profili Bar Kafe, Restorante, Supermarket