Kompania operon ne tregun farmaceutik prej vitesh dhe kerkon te zgjeroje stafin me Shofer-Furnitor 1038 views3 applications

Kompania operon ne tregun farmaceutik prej vitesh dhe kerkon te zgjeroje stafin.

Jane hapur aplikimet per pozicionin Shofer- Furnitor.

Zyra ofron kushte shume te mira pune.
– Te kete eskperience te meparshme ne depo farmaceutike
– Te jete korrekt dhe I pergjegjshem ne pune
– Orari: 08:00-17:00 gjate javes dhe 08:00-13:00 te Shtunen.

Te interesuarit te dergojne CV me foto ne email- in me poshte.
Email: shpkavantgard@gmail.com
Cel: +355694067555

More Information

Apply for this job Apply via Facebook
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 158 Jobs
  • Location Tiranë
  • Rruga/Zona Rr. Dritan Hoxha
  • Profili Konsulence, Punesim