Kompania nderkombetare ‘Best Contact Center’ kerkon te punesoje agjente telefonike ne gjuhen greke 54 views2 applications

Kompania nderkombetare ‘Best Contact Center’ me experience shumevjecare ne fushen e marketingut
ka filluar rekrutimet tashme edhe ne shqiperi per te punesuar persona te cilet jane foles te shkelqyer te gjuhes greke dhe te dine ta lexojne ate.

Puna e ofruar eshte nga e hena ne te shtune duke filluar nga 5 deri ne 8 ore.

Paga minimale neto eshte 620 euro, kompania ofron kontrate te rregullt,
sigurime shoqerore dhe shendetesore te paguara si dhe ekstra bonuse ne baze te performances.

Te interesuarit te na dergojne CV-ne e tyre ne adresen emailit bestcontactcenter04@gmail.com
ose nepermjet WhatsApp-it ne numrin 00355693109363.

More Information

Apply for this job Apply via Facebook
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 1 Jobs
  • Location Albania, Tiranë
  • Profili Call Center