Kompania ‘Marketing Group’ shpall vakant pozicionin e punes Agjent Retention ne gjuhen Italiane 60 views

Job Expired

Kompania Marketing Group nje kompani stabel ne tregun e punes, e sukseshme ne fushen e telemarketingut ofron mundesi punesimi ne pozicionin Agjent Retention.

Aktualisht ju jeni ne kerkim te nje pune stabel, me te ardhura te larta finaciare  dhe nje ambienti profesional e korrekt?
Zoteroni mire gjuhen Italiane?
Keni ambicje per nje  rritje personale dhe profesionale ?

Jeni ne vendin e duhur, ne kompanine qe ofron mundesite e duhura per ju!

Ofrojme :

Trajnime te paguara
Pagesa me rroge baze dhe bonuse te larta
Leads web
Mjedis pune komod, rinor dhe dinamik
Orare te punes  9:00-18:00
Fundjava e lire

Mund te na kontaktoni ose te dergoni cv-ne tuaj ne adresen me poshte:

Cel: 0686078001
Email:marketinggroup.al@hotmail.com
Adresa: Rruga Tafaj, Ndertesa 34, tek Selvia mbrapa Aza Elektronics.

Ju mirepresim !

More Information

  • This job has expired!
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 8 Jobs
  • Rruga/Zona Rruga Tafaj, Ndertesa 34, tek Selvia, mbrapa Aza Electronics
  • Tel/Mob 0686078001
  • Profili Call Center