Kompania jone kerkon te punesoje operator/e ne gjuhen Italiane. 81 views

Kompania jone kerkon te rekrutoje operatore ne gjuhen Italiane.
Kandidatet duhet te jene njohes te mire te gjuhes.
Te jene minimalisht me 3-6 muaj eksperience dhe me vullnetin per te punuar dhe qene sa me produktive.
Tek ne do te gjeni kushtet me bashkekohore te punes, prane Stacionit te Trenit , Tirane.

More Information

Apply for this job Apply via Facebook
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 1 Jobs
  • Location Tiranë
  • Rruga/Zona Stacioni i Trenit
  • Tel/Mob 00355693755888
  • Profili Marketing