Kompania Grand Taxi Sh.p.k. kerkon te punesoje operatore taksie Me eksperience 29 views

Kompania Grand Taxi Sh.p.k. kerkon te punesoje operatore taksie Me eksperience.

Kerkohet:

* Te kete njohuri te mira mbi rruget dhe adresat ne Tirane.
* Te kete eksperience si operatore taksie.
* Preferohet te dije te pakten nje gjuhe te huaj.
* Te jete e afte te punoje ne grup dhe te kete aftesi organizative.
* Puna 8 orareshe.

Ofrohet:
* Page e kenaqshme mbi mesataren !

Adresa: Tirane,Rruga Mine Peza, kryqezimi i prokurorise.
Kontakt 0699493196

More Information

Only candidates can apply for this job.
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 1 Jobs
  • Location Albania, Tiranë
  • Profili Sherbime