Kompania Aura ka hapur vende vakante per agjent shitjesh ne terren – Rroga 600€ + perqindje 0682275399 46 views1 application

Job Expired

Kompania Aura sapo ka hapur Akademine per trajnimin falas per agjentet e shitjesh ne terren.
Pas trajnimit ofrohet punesim i menjehershem!

Kriteret:

  • Te jete i/e komunikueshem/me dhe bashkpunues/e ne grup.

Ofrojme:

  • Ambjent modern dhe bashkekohore
  • Paga 600€ + perqindje dhe trajnime brenda dhe jashte vendit
  • Nese ke ambicje, vullnet dhe deshire per te bere sukses je ne punen e duhur

Te interesuarit jane te lutur te kontaktojne ne nr: 0682275399

More Information

  • This job has expired!
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 0 Jobs
  • Location Tiranë
  • Profili Mjeksi