Kompania Aura ka hapur 20 vende vakante per agjent shitjesh ne terren 71 views

Kompania Aura ka hapur 20 vende vakante, kerkon te punesoje te rinje/reja ne statusin Agjent/e shitjesh ne terren, me ose pa eksperience pune.

Kriteret:

  • Mosha 20-35 vjec/e
  • Perparesi kane personat me patente klasi B dhe makine personale

Ofrojme:

  • Ambjent modern dhe bashkekohore
  • Rroga 450€ bonuse dhe trajnime brenda dhe jashte vendit
  • Nese ke ambicje, vullnet dhe deshire per te bere sukses je ne punen e duhur

Kontaktoni ne nr: 0682275399

More Information

Apply for this job Apply via Facebook
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 1 Jobs
  • Location Tiranë
  • Profili Mjeksi