Kompani tekstile kerkon te punesoje 2 Punetore magazine (Meshkuj), paga 40 000 -50 000 Leke, City Park 18 views

Kompani tekstile kerkon te punesoje 2 Punetore magazine (Meshkuj),
paga 40 000 -50 000 Leke, City Park

Kriteret:
🔰Mosha e preferuar 23- 50 vjcec
🔰Te jene te perkushtuar dhe te permbushin detyrat

Ofrohet:
🔰Orari 08.00 – 16.00
🔰E Shtuna orar i reduktuar, e diela pushim
🔰Transport i siguruar

📍 Adresa: City Park

Të interesuarit të aplikojnë në adresën agjensipunesimiimp@gmail.com
ose të kontaktojnë në numrin +355692751730

More Information

Apply for this job Apply via Facebook
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 353 Jobs
  • Location Tiranë
  • Rruga/Zona Rr. Dritan Hoxha
  • Tel/Mob 0692751730
  • Profili Konsulence, Punesim