Kompani Shitje Detergjentash kerkon Shofer furgoni ne Tirane dhe ne rrethe 181 views

Kompani qe merret me shitje detergjente!

Kerkon te punesoje:

•Shofer Furgoni
(Per shperndarje ne Tirane dhe Rrethe)

Preferohen me eksperience
Paga e kenaqeshme!
Orari i punes 8 ore
E diela pushim

Adresa: Mezez Perballe Top Channel Tirane
Kontaktoni: 0695877527

More Information

Only candidates can apply for this job.
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 216 Jobs
  • Location Tiranë
  • Rruga/Zona Rruga Dritan Hoxha Tirane
  • Profili Konsulence, Punesim