Kompani Prestigjoze ne Tirane kerkon te punesoje Specialist Ndertimi , paga 3 000 – 4 000 leke/dita. 83 views

Kompani Prestigjoze ne Tirane kerkon te punesoje Specialist Ndertimi , paga 3 000 – 4 000 leke/dita.

Kriteret:
✳️Te kene eksperience te mepareshme ne fushen e ndertimit.
✳️Mosha deri ne – 45 vjeç.
✳️Te jene persona korrekt dhe te pergjegjshem.
✳️Te jene te afte te permbushin detyrat e dhena.

 

Ofrohet:
🔷Puna konstaton ne objekte te ndryshme, terren.
🔷Punohet 07.00 – 16.00
🔷Paga 3 000 – 4 000 leke/ dita.
🔷Kushte te mira pune.
📍 Adresa: Tirane
Të interesuarit të aplikojnë në adresën agjensipunesimiimp@gmail.com
ose të kontaktojnë në numrin +355692751730
Me mirësjellje ju njoftojmë se do të kontaktoheni sa më parë për një intervistë.*Tek ne CV-ja juaj është e sigurtë dhe do të trajtohet në konfidencialitet të plotë.

Rruga Dritan Hoxha, Tirane
+355 69 275 1730
agjensipunesimiimp@gmail.com

Only candidates can apply for this job.
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 181 Jobs
  • Location Tiranë
  • Rruga/Zona Rr. Dritan Hoxha
  • Profili Konsulence, Punesim