Kompani Prestigjoze ne Tirane kerkon te punesoje Hidraulik , paga 60 000 – 90 000 leke neto. 56 views

Job Expired
Kompani Prestigjoze ne Tirane kerkon te punesoje Hidraulik , paga 60 000 – 90 000 leke neto.

Kriteret:
✳️Te kete eksperience mbi 2 vjet ne ndertime industriale dhe civile.
✳️Te jete i paisur me çertifikate kualifikimi profesional per Hidraulik.
✳️Mosha deri ne – 45 vjeç.
✳️Te jene persona korrekt dhe te pergjegjshem.

Ofrohet:
🔷Puna konstaton ne objekte te ndryshme, terren.
🔷Punohet 07.00 – 16.00
🔷Paga 60 000 – 90 000 leke neto.
🔷Kushte te mira pune.

📍 Adresa: Tirane

Të interesuarit të aplikojnë në adresën agjensipunesimiimp@gmail.com
ose të kontaktojnë në numrin +355692751730

Me mirësjellje ju njoftojmë se do të kontaktoheni sa më parë për një intervistë.

*Tek ne CV-ja juaj është e sigurtë dhe do të trajtohet në konfidencialitet të plotë.Rruga Dritan Hoxha, Tirane

+355 69 275 1730
agjensipunesimiimp@gmail.com

  

  • This job has expired!
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 212 Jobs
  • Location Tiranë
  • Rruga/Zona Rr. Dritan Hoxha
  • Profili Konsulence, Punesim