Kompani me aktivitet shitje motorresh kerkon Menaxhere Shitje ne showroom, paga 50 000 Leke, Prane Zogut te Zi 124 views2 applications

Kompani me aktivitet shitje motorrash kerkon Menaxhere Shitje ne showroom, paga 50 000 Leke, prane Zogut te Zi

Kriteret:

  • Te kete eksperience te meparshme ne pozicione shitje
  • Preferohet te kete njohuri bazike te programit Alpha/Financa 5
  • Te zoteroje gjuhen angleze

Ofrohet:

  • Orari 09:00- 17:00, e shtuna 09:00- 13:00
  • E diela pushim, ditet e festave punohet me orar te reduktuar

Adresa: Prane Zogut te Zi

Të interesuarit të aplikojnë në adresën agjensipunesimiimp@gmail.com
ose të kontaktojnë në numrin +355692751730

Me mirësjellje ju njoftojmë se do të kontaktoheni sa më parë për një intervistë.

*Tek ne CV-ja juaj është e sigurtë dhe do të trajtohet në konfidencialitet të plotë.Rruga Dritan Hoxha, Tirane

+355 69 275 1730
agjensipunesimiimp@gmail.com

 

Only candidates can apply for this job.
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 181 Jobs
  • Location Tiranë
  • Rruga/Zona Rr. Dritan Hoxha
  • Profili Konsulence, Punesim