KOHA TE NDRYSHONI TE ARDHURAT MUJORE ! 158 views2 applications

ZOTERONI GJUHEN GJERMANE ,SPANJOLLE  apo  ITALIANE ???

APLIKONI TANI ,VENDE TE LIRA SI AGJENT TELEFONIK !

           KUSHTET QE OFROJME :

 • Kontrata te rregullta sipas legjislacionit .
 •  Rroga mujore 500-550 €
 • Bonuse Extra dhe me te lartat ne treg .
 • Fundjava dhe festat pushim .
 •  Trajnime Falas.
 • Sherbime mjekesore falas.

Na shkruani ne Whats’app : +355 69 44 76 198
📩Ose dergoni CV ne : klinton.recruit@hresource.org

Adresa:Kopshti Botanik

 

 

 

 

https://www.facebook.com/hralbania/

More Information

Please login with Candidate account to view more fields.
Apply for this job Apply via Facebook
Share this job
Company Information
 • Total Jobs 1 Jobs
 • Location Tiranë
 • Rruga/Zona Kopeshti Botanik
 • Tel/Mob +355 69 70 79 507
 • Profili Marketing