Klinike estetike prestigjoze kerkon Estetiste me eksperience, paga 40 000- 60 000 Leke, Astir 81 views

Job Expired
Klinike estetike prestigjoze kerkon Estetiste me eksperience, paga 40 000- 60 000 Leke, Astir

Kriteret
✅Te kete eksperience ne estetike min 6 muaj
✅Te jete moshe mbi 20 vjec
✅Te jete etike dhe bashkepunuese

Ofrohet:
🔸Paga 40 000 Leke Neto
🔸Orari 11.00- 19.00 
🔸2 jave pushime vjetore
🔸E diela pushim
🔸Kushte shume te mira

📍 Adresa: Astir

Të interesuarit të aplikojnë në adresën agjensipunesimiimp@gmail.com
ose të kontaktojnë në numrin +355692751730

More Information

  • This job has expired!
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 213 Jobs
  • Location Tiranë
  • Rruga/Zona Rr. Dritan Hoxha
  • Profili Konsulence, Punesim