Klinike Dentare Zahnärztin Stela Xhelili kerkon te punesoje dentist/e dhe ndihmes dentist/e – Gjermani 33 views

Klinike Dentare Zahnärztin Stela Xhelili kerkon te punesoje:
Dentist me eksperience pune mbi 2 vite dhe niveli i gjuhes gjermane C1
* ⁠Asistente / Ndihmese Dentist/e dhe minimumi i nivelit te gjuhes gjermane B1

Kualifikimet

 • Te kete diplome ne profilin e kerkuar ose te ngjashem
 • Aftesi te mira komunikimi
 • Aftesi te mira te punuarit ne grup dhe ne menyre te pavarur

Ofrojme:

 • Asistence per Akomodimin
 • Kontrate pune e rregullt
 • Pagese shume e mire dhe bonuse
 • Fundjava pushim
 • Kushte te mira pune dhe shume ambjent miqesor
 • Ju ofrojme kontrate te sigurte pune, ndihme gjate gjithe procesit si dhe trajnime te metejshme profesionale ne fushen e stomatologjise

Kontrata dhe e gjithe procedura e aplikimit tek ne eshte FALAS!

Te interesuarit te dergojne Cv ne email: job@zahnarzt-karli1.de
ne: Whatsapp ose te aplikojne direkt nepermjet faqes se webit: https://www.zahnarzt-karli1.de/jobs.

More Information

Only candidates can apply for this job.
Share this job
Company Information
 • Total Jobs 1 Jobs
 • Location Albania, Tiranë
 • Profili Mjeksi