Kerkon te punesoje: Punetor / Ndihmes dhe Sanitare 150 views2 applications

Kerkon te punesoje:

  • Punetor / Ndihmes
  • Sanitare

Gofish ofron kushte te mira pune.

Dita e hene pushim.
Cel. : 0686029448
Adresa: Rruga Naim Frasheri, 21-shi, Tirane

More Information

Only candidates can apply for this job.
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 1 Jobs
  • Location Albania, Tiranë
  • Rruga/Zona Adresa: Rruga Naim Frasheri, 21-shi, Tirane
  • Profili Tregti