Kerkojme te punesojme Agjent me/pa eksperience ne gjuhen gjermane 48 views

Kerkojme te punesojme Agjent (me/pa eksperience) ne gjuhen gjermane.

👉🏻Kerkohet:
🗣️Nivel i mire i gjuhes per te cilen aplikoni
🥇Energji dhe ambicje per te gjeneruar sa me shume te ardhura mujore.
⏳Disponibilitet per te punuar full-time.
👥Pozitivitet dhe bashkepunim ne grup.

👉🏻Ofrohet:
💸Page maksimale + bonuse ditore, javore, mujore
👩🏻*💻Kushte shume komode dhe ambient pune modern
📌Fushata te ndryshme + Online Leads
👉Fundjava pushim

📍Adresa : Kompleksi Delijorgji, Rr. Kavajes, Tirane
🛎️Ju mirepresim!Apliko tani: +355692543511

More Information

Apply for this job Apply via Facebook
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 1 Jobs
  • Location Albania, Tiranë