Kerkojme Sanitare,Kamarier/e dhe Banakier/e ne Tirane,Stadiumi Dinamo 96 views

Il Vino

Kerkon te punesoje:

KAMARIER/E
BANAKIER/E
SANITARE

Kushte shume te mira pune
Pagesa e kenaqshme
Puna me turne
Me sigurime shoqerore

Adresa: Tirane Stadiumi Dinamo ngjitur me Ujvaren

Kontaktoni: 0672066654

More Information

Only candidates can apply for this job.
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 184 Jobs
  • Location Tiranë
  • Rruga/Zona Rr. Dritan Hoxha
  • Profili Konsulence, Punesim