Kerkojme operatore telefonike 97 views1 application

KERKOHEN OPERATORE PER PUNESIM TE MENJEHERSHEM NE GJUHET: GJERMANISHT DHE SPANJISHT.
– Pagesa shume te kenaqshme
– Bonuse te larta
– Fundjava pushim
– Kontrate e rrergullt pune
– Trajnime periodike

 

APLIKO TANI
e-mail: ervina.recruit@gmail.com
Whatsapp: +355682292093

More Information

Please login with Candidate account to view more fields.
Apply for this job Apply via Facebook
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 1 Jobs
  • Location Albania, Tiranë
  • Rruga/Zona Dritan Hoxha
  • Tel/Mob +355682292093
  • Profili Marketing, Punesim