Kerkojmë operatorë telefonikë – Telecom Italia 🇮🇹 & Windtre Italia 🇮🇹 (tek Condor Center) 36 views

➡️ Expert Solutions Center ju ofron punësim të menjëhershëm
si operatorë telefonikë në gjuhën Italiane.

📞 Fushata Telecom Italia 🇮🇹 & Windtre Italia 🇮🇹 .

♦Kriteret:

🥇Energji dhe ambicje për të gjeneruar sa më shumë të ardhura mujore.
⏳Zotërim i gjuhës Italiane mbi nivelin mesatar.
👥Pozitivitet dhe bashkëpunim në grup.
▶Eksperienca e mëparshme telefonike në call center përbën avantazh .

🔔Ofrohet:

💰 Pagesa progresive e përbër nga :
[Orë pune prej 250 – 400 lekë/ora + bonuse prej 1000 – 3000 lekë për çdo shitje].
👩🏻*💻Kushte shumë të mira pune.
📝Kontratë të rregullt pune në bazë të legjislacionit Shqiptarë.
⏱Orar fleksibël me turne prej 4 ose 6 orë.
☎️ Apliko tani duke na kontaktuar në numërin e telefonit, në : +355 69 400 8822 .

📍Adresa : Rruga e Kavajës , ish parku i autobuzave në zonën e 21 Dhjetorit ,
pallati Condor Center , kati i I ( parë )

Ju mirëpresim !

More Information

Apply for this job Apply via Facebook
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 1 Jobs
  • Location Albania, Tiranë
  • Profili Call Center