Kerkojme Operatore telefonik per gjuhen Spanjolle per pozicionet Opener/ Broker 52 views1 application

Per personat qe guxojne te dalin nga zona e tyre e rehatise dhe duan te kene te ardhura me te larta se normalja, ne jeni vendi i duhur.

Nese ke nje nivel mesatar te gjuhes spanjolle atehere eshte koha qe te aplikoni tani .

Ajo Cfare ne kerkojne jane
:

1. Disponibilitet full time ( 10:00-19:00) nga e hena ne te premte
2. Njohuri shume te mira te gjuhes si ne te shkruar ashtu dhe ne te folur.
3. Mosha e lejuar eshte 19-32 vjec
4. Eksperienca e meparshme ne Call center eshte kusht i domosdoshem

Kushtet qe ne ofrojme:

1. Page baze+ bonuse te larta ditore /javore/ mujore
2.Kontrate te rregullt pune
4. Fundjava pushim
5.Mundesi rritjeje brenda kompanise.
6.Ambjent pune miqesor dhe teper komod

More Information

Apply for this job Apply via Facebook
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 4 Jobs
  • Profili Call Center