Kerkojme Operatore telefonik per gjuhen Angleze per pozicionet Opener/ Broker 87 views3 applications

Jeni duke kerkuar nje page te larte dhe ambjent sfidues ? Atehere jeni ne vendin e duhur.
Cfare ofrojme:

• Paga baze + bonuse te larta ditore / javore / mujore.
• Kontrate te rregullt me legjislacionin shqipetar
• Ambiente dhe kushte pune shume te mira pune.
• Fundjava pushim.
• Trajnime te herpashershme.
• Mundesi rritje ne pozicion brenda kompanise.

Kerkohet:
• Nivel mbi mesatar i gjuhes angleze.
• Disponibilitet full time. 10:00-19:00
• Te pershatatet me punen dhe objektivat e grupit.
• Eksperienca e meparshme ne Call Center eshte kusht i domosdoshem

 

KONTAKT:

Cel: +355682023088

Email: ngco.2018al@gmail.com

 

                                                             Apliko tani. Behu pjese e skuadres tone!

More Information

Apply for this job Apply via Facebook
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 4 Jobs
  • Profili Call Center