Kerkojme operatore Italisht 98 views

Backup office kerkon operatore me minimumi 3 muaj eksperience ne forex.

Gjuha: Italiane

 • Orari full time:09:00-18:00
 • Fundjava pushim,
 • Kushte shum te mira pune,
 • Ambient shum mikprites dhe komod
 • Paga baze: 53000L + bonuset me te larta ne treg,( Ditor – Javor – Mujor ) ne baz te arritjes obiektivit

 

 • Eksperiencë e mëparshme në call center përbën avantazh
 • Aftësi të mira komunikuese dhe i/e aftë që të punoj në grup

Na kontaktoni ne: Telefon – Sms – Whatsapp ( 0694417455 )

Mail: backupofficehr@gmail.com

Instagram: backup.office

Ju mirpresim per nje intervist ne amjentet tona.

Adresa : Tirane,Blloku Gintash,Rruga Dritan Hoxha,Laprake

More Information

Please login with Candidate account to view more fields.
Apply for this job Apply via Facebook
Share this job
Company Information
 • Total Jobs 2 Jobs
 • Location Albania, Tiranë
 • Rruga/Zona Blloku Gintash, Rruga Dritan Hoxha, Laprake
 • Tel/Mob +355 69 4417455
 • Profili Call Center