Kërkojme operator telefonik 61 views

Job Expired

Kërkojme agjente  telefonik ne gjuhën:greke,spanjolle, franceze, italiane.
Me eksperience të mëparshme në call center.
Orari:10:00-19:00,fundjava pushim!
Ofrojmë pagese baze dhe bonuse të larta.
Adresa: Rruga e Barrikadave,Tiranë

More Information

  • This job has expired!
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 5 Jobs
  • Location Tiranë
  • Rruga/Zona Qender
  • Tel/Mob +355685391424
  • Profili Punesim