Kërkojmë operator telefonik 65 views4 applications

Job Expired

Kërkohen operatore telefonik në gjuhen:Greke,spanjolle,italiane,angleze dhe franceze.

Me ose pa eksperience të mëparshme në call center.

Kandidatet duhet të zotërojn gjuhën përkatëse në nivel mesatar.

Orari:10:00-19:00,e hëne -e premte.

Ofrojmë:Pagese bazë+ bonuse .

Bonuse ditore,javore.

Trajnime të vazhdueshme,ambjente komode.

Mundësi rritje në detyrë.

More Information

  • This job has expired!
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 42 Jobs
  • Location Tiranë
  • Rruga/Zona Qender
  • Tel/Mob +355685391424
  • Profili Punesim