Kerkojme operator/e te gjuheve Gjermanisht,italisht,greqisht,spanjisht,portugalisht,frengjisht me ose pa eksperience paga 70.000 leke + bonuse 139 views1 application

CALL CENTER NE TIRANE

Ofrojm Vende Pune per Operatorë Telefonike ne fushen e shitjeve te Produkteve Health/Beauty.

🇩🇪 🇮🇹 🇬🇷 🇪🇦 🇵🇹 🇨🇵

Kriteret:
– Te kene njohuri te mira te gjuhes perkatese.
– Te jene komunikues dhe bashkepunues ne grup.
– Te jene energjike dhe me deshiren per rritje ne karriere.
– Disponibilitet full time.
– Me ose pa eksperience te meparshme ne Call Center.

Ofrohen:
– Kushte shum te mira pune, ambjent dinamik dhe motivues.
– Page baze 70.000 leke te reja.
– Plus Bonuse shum motivuese ne bazē te performances.
– Kontrate e rregullte pune, sipas legjislacionit Shqiptar.

Prioritet kemi per vende vakante ne turnin e mbasdites

Turni i paradites:
Nga e Hena ne te Premte 09-15 (6ore)
e Shtuna 09-21 (12ore)
e Diela Pushim

Turni i mbasdites 15-21 (6ore)
e Shtuna Pushim
e Diela 09-21 (12ore)

Adresa:
Rruga Frosina Plaku, 21 Dhjetori
Tel/whatsapp: 0696398265

 

More Information

Apply for this job Apply via Facebook
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 158 Jobs
  • Location Tiranë
  • Rruga/Zona Rr. Dritan Hoxha
  • Profili Konsulence, Punesim